Dokumentu tulkošana

Kļūdas tulkojot - tulkošanas birojs iesaka 13
Kvalitatīvi tulkojumi

Atcerietiesviens burts var izjaukt VISU ceļojumu!

Saņemot no tulkojumu biroja notariāli apliecinātus tulkojumus vai tulkojumus ar zvērināta tulka apliecinājumu, ir svarīgi pārliecināties, ka nav pieļautas kļūdas personas vārda un uzvārda rakstībā un arī ka vārds un uzvārds ir pareizi atšifrēti, jo viens lieks burts tulkojumā var izjaukt visu ceļojumu.

Tulkošanas darbu termiņi - tulkošanas birojs iesaka 21
Tulkošanas pakalpojumi

Ja esat braukuši strādāt uz ārzemēm, noteikti esat saskārušies ar dokumentu tulkošanu. Tā, kā līdz izbraukšanai bija vēl pāris nedēļas, nolēmu, ka aiznesīšu dokumentus uz tulkošanas biroju. Tā arī izdarīju. Cenas pieņemamas, tikai termiņš mazliet sašokēja – mēnesis!

Ceļošanas dokumentu tulkošana - tulkošanas birojs iesaka 22
Ceļošanas pilnvaras tulkošana

Dēlam jābrauc uz Spāniju pie tēva, bet es līdzi nevaru braukt, jo nav naudas, un darbs neļauj, bet līdzi brauks vīra brālis, kurš tieši brauc no Latvijas uz Spāniju. Tā kā dēls vēl nav pilngadīgs (12 gadi), tad vīra brālim nepieciešama pilnvara. To nokārtojām, bet vai iespējams to iztulkot pēc iespējas īsākā laikā, jo jābrauc jau pēc 3 dienām. Vai nepieciešams arī notāra paraksts? Paldies.

Izglītības dokumentu tulkošana - iesaka tulkošanas birojs 23
Izglītības dokumentu tulkošana

---Šobrīd atrodos Norvēģijā-strādāju, bet, lai pārietu uz citu darbu vajag iztulkot izglītības dokumentus, kuri atrodas Latvijā. Dokumenti jau vienu reizi ir tikuši iztulkoti uz angļu valodu pirms kādiem 4 gadiem. Vai iespējams tos iztulkot tagad uz norvēģu valodu, ja es pati neesmu Latvijā? Ja, jā, tad ko vajag darīt?