Laiva vai motorlaiva - kā tulkot ūdenstransporta instrukcijas

Laiva vai motorlaiva-tulkošanas birojs iesaka 2
Laiva vai motorlaiva-tulkošanas pakalpojumi

Piedāvājam tūrisma inventāra lietošanas rokasgrāmatu tulkošanu.

Lai veiktu instrukciju tulkošanu, ir vēlams pārzināt terminoloģiju. Piemēri:

Laiva ir ūdens transporta līdzeklis ar sānu malām un dibenu, parasti atklātu virsmu. Tās var būt darbināmas ar cilvēka spēku, motoru, propelleriem, burām u.c. Parasti tās ir mazākas, nekā kuģi un domātas seklākiem ūdeņiem. 

Motorlaiva ir laiva, kuras dzinējs ir motors. Motorlaiva tiek darbināta ar dzinēja spēku. Laivas ražo no dažādiem materiāliem: alumīnija, stiklplasta u.c. Ir pat piepūšamās motorlaivas.

Laivas ir attīstījušās vairākus tūkstošus gadu - senākās ir vairāk nekā 8000. gadu vecas. Senie cilvēki laivas izmantoja ne tikai transportam, bet arī medībām - tā bija viegla, klusa tuvošanās medījumam. 

Tulkojot instrukcijas, ir jāievēro precīzi termini, jo mūsdienās ir ļoti daudz dažādu peldlīdzekļu.

Aicinām padalīties ar jums pieejamo peldlīdzekļu un ūdens transporta līdzekļu aprakstiem, nosūtot aprakstus uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Latviešu valodā par šo tēmu var iegūt daudz tulkotu rakstu. 

Tulkošanas birojs "AZ Translations" Jums piedāvā jebkādu tehnisko un citu dokumentu tulkošanas pakalpojumus. Iespējams gan biroja, gan notāra apstiprinājums.

Raksts tulkots no angļu valodas.