Piepūšamais matracis mūs nobeidza #tulkojums no angļu valodas

Piepūšamais matracis- tulkošanas birojs iesaka 5
Piepūšamais matracis-tulkošanas pakalpojumi

Jums ir telts, kas vēl nepieciešams, lai patīkami atpūstos pie dabas? Piepūšamais matracis! Liekas, kas var būt vienkāršāks! Nopērkat piepūšamo matraci, piepūšat to un baudiet atpūtu pie dabas. Bet pat tik vienkārša lieta kā piepūšamais matracis var sagādāt kaudzi neērtības.

Nolēmām ar ģimeni doties ar teltīm pie dabas uz nedēļas nogali. Vīrs bija ieplānojis atpūsties visu dienu makšķerējot, bērni un es-rotaļājoties un peldoties. Telti aizņēmāmies no draugiem, bet, lai nebūtu jāguļ uz plikas zemes, braucām nopirkt piepūšamo matraci. Kad viss bija sagatavots, devāmies ceļā. Nonākot plānotajā vietā pie ezera, vīrs uzcēla telti un ķērās klāt pie matrača. Iepakojumu un lietošanas pamācību mēs jau noņēmām mājās, lai neaizņem lieku vietu, jo kas var būt sarežģīts piepūšot matraci. 

Viss izrādījās pavisam savādāk! Matracim bija viens liels caurums, pa kuru gaiss nemaz negribēja iet iekšā. Vīrs izmēģinājās pūst ar riteņa pumpi, bet tas neizdevās, jo caurums bija daudz par lielu. Nākamais mēģinājums bija ar muti, jo citas iespējas neatradām. Mēs ar vīru pūtām uz maiņām, kamēr melns gar acīm griezās, jo bijām iegādājušies milzīgu ģimenes matraci. Tā nu lielākā dienas daļa pagāja pūšot, ka nebija nekādas vēlmes vairs ne makšķerēt, ne peldēties. Galu galā tomēr dabūjuši nedaudz gaisa iekšā, mēs aizvērām gaisa atveri un nolēmām iztikt kā ir.

Tās bija briesmīgākās brīvdienas manā mūžā. Vakarā iekodām ko bijām paķēruši līdzi, jo vīram tā arī neizdevās neko nomakšķerēt. Gājām gulēt visi saguruši un cerējām ātrāk sagaidīt rītdienu saldā miegā. Ha! Arī miegs nesanāca no saldākajiem, jo matracī gaisa nebija pietiekoši un tādēļ mēs visi zvalstījāmies pa matraci kā roņi pa ledu. No rīta ātri savācām mantas un devāmies atpakaļ uz mājām izgulēties! Kad bijām atpūtušies un izgulējušies, vīrs nolēma paskatīties piepūšamā matrača iepakojumu un izlasīt lietošanas pamācību! Un te mūs gaidīja pārsteigums!

Izrādījās, ka velti atstājām iepakojumu un lietošanas pamācību mājās! Tas bija matracis, kuram pumpis bija iebūvēts jau matracī un tas caurums, pa kuru mēs pūtām, izrādījās bija atvere, pa kuru gaisu izlaist no matrača!

Tulkošanas birojs "AZ Translatioons" iesaka -vienmēr pievērsiet uzmanību iepakojumam un lietošanas instrukcijām! Tas var noderēt!

Raksts tulkots no angļu valodas.