Jūs sakodīs NOTEIKTI! #tulkotājs iesaka

pretinsektu līdzeklis-tulkošanas birojs iesaka 6
Pretinsektu līdzeklis-tulkots lidojumā

Svarīgi iztulkot pretinsektu līdzekļu lietošanas instrukciju

Dodoties ceļot vasarā vai uz siltajām zemēm, svarīgi līdzi ņemt ne tikai dokumentu, bet arī pretinsektu līdzekļi ar instrukcijas tulkojumu. Varētu likties-kas gan tur tik svarīgs? Nopirki pretinsektu līdzekli, uzpūti un sīkie mošķi netuvosies. Kā tad! Izrādās, ka ir ļoti daudz un dažādi pretinsektu līdzekļi. Viens līdzeklis derēs, lai atbaidītu lidojošus insektus, cits, lai pievilinātu tos (šinī gadījumā šo līdzekli uzpūš uz krūma lapām un visi insekti "tusēsies" tur un pie jums nenāks). Tāpat arī līdzīgi ir priekš rāpojošiem insektiem. Kurš līdzeklis kam der, to vajadzētu rūpīgi izlasīt uz iepakojuma!

JA pērkat to Latvijā, noteikti jābūt uz latviešu valodu iztulkotai lietošanas pamācībai, bet, ja iegādājaties to uz vietas ārzemēs, tad visdrīzāk latviski iztulkotu instrukciju neatradīsiet. Šinī gadījumā var palīdzēt interneta aplikācija tulkošanai, ko var lejuplādēt telefonā. 

Tulkošanas birojs "AZ Translations" Jums iesaka ļoti uzmanīgi izlasīt pretinsektu līdzekļu lietošanas instrukciju, vai noteikti nepaslinkot un iztulkot to sev saprotamā valodā, lai atbaidīšanas vietā nesanāktu tos pievilināt sev.

Raksts tulkots no angļu valodas.