Preces tūrismam, medībām, zvejai

Laiva vai motorlaiva-tulkošanas birojs iesaka 2
Laiva vai motorlaiva-tulkošanas pakalpojumi

Piedāvājam tūrisma inventāra lietošanas rokasgrāmatu tulkošanu.

Lai veiktu instrukciju tulkošanu, ir vēlams pārzināt terminoloģiju. Piemēri:

Laiva ir ūdens transporta līdzeklis ar sānu malām un dibenu, parasti atklātu virsmu. Tās var būt darbināmas ar cilvēka spēku, motoru, propelleriem, burām u.c. Parasti tās ir mazākas, nekā kuģi un domātas seklākiem ūdeņiem. 

pretinsektu līdzeklis-tulkošanas birojs iesaka 6
Pretinsektu līdzeklis-tulkots lidojumā

Svarīgi iztulkot pretinsektu līdzekļu lietošanas instrukciju

Dodoties ceļot vasarā vai uz siltajām zemēm, svarīgi līdzi ņemt ne tikai dokumentu, bet arī pretinsektu līdzekļi ar instrukcijas tulkojumu. Varētu likties-kas gan tur tik svarīgs? Nopirki pretinsektu līdzekli, uzpūti un sīkie mošķi netuvosies. Kā tad! Izrādās, ka ir ļoti daudz un dažādi pretinsektu līdzekļi. Viens līdzeklis derēs, lai atbaidītu lidojošus insektus, cits, lai pievilinātu tos (šinī gadījumā šo līdzekli uzpūš uz krūma lapām un visi insekti "tusēsies" tur un pie jums nenāks). Tāpat arī līdzīgi ir priekš rāpojošiem insektiem. Kurš līdzeklis kam der, to vajadzētu rūpīgi izlasīt uz iepakojuma!

Lētas aviobiļetes-tulkošanas birojs iesaka 7
Lētas aviobiļetes-kvalitatīvi tulkojumi

kvalitatīvs tulkojums no angļu valodas

Lētas aviobiļetes ir tas vārds, kas mūs piesaista, kad internetā meklējam kur iegādāties aviobiļetes plānotajam ceļojumam. Protams, ka mūs interesē iztērēt pēc iespējas mazāk naudas, bet dažreiz izrādās, ka tam, kurš grib ieekonomēt bieži vien nākas maksāt daudz vairāk, vai kā tautā saka: ”Skopais maksā divreiz”!

tūrisma inventārs-dažādas laivas
Ūdenstūrisma inventārs - tulkošanas pakalpojumi

Šis atgadījums notika Kolas pussalā, kur mēs ar draugiem braucām ar kajakiem. Bijām sapirkuši visu tūrisma ekipējumu ceļošanai pa ūdeņiem. Sākot ar laivām-kajakiem, līdz pat airiem, drošinājumiem, virvēm, tūrismam piemērotam apģērbam un nakšņošanas piederumiem. Īsāk sakot, jutāmies ļoti pašpārliecināti. Bet kā pieredze rāda, nedrīkst nenovērtēt šķēršļus. Jābūt uzmanīgam un gatavam uz visu, tāpēc ka pati mierīgākā situācija var vienā mirklī pavērsties pret tevi.