Mājsaimniecibas tehnika

Mājsaimniecības preču lietošanas instrukcijas - iesaka tulkošanas birojs 18
Mājsaimniecības tehnikas lietošanas instrukcijas tulkošana

Brīdinājums - nelietot bez iztulkotas instrukcijas

Informācijā, ko apkopojis Valsts valodas centrs, var secināt, ka pircējam var „paveikties” nopirkt praktiski jebko bez lietošanas instrukcijas jeb pamācības valsts valodā: sākot no pārtikas precēm un beidzot ar dārgiem auto. Kā liecina fakti, preces cena, te nav noteicošā, bet gan tirgotāja attieksme pret valsts valodu. Un daudzos gadījumos tirgotāja nevērīgā attieksme pret valsts valodu ir sasaistāma ar tikpat nevērīgu, pat nicinošu attieksmi pret pircējiem.

Trauku mazgājamās mašīnas lietošanas instrukcija - tulkošanas birojs iesaka 19
Lietošanas instrukciju tulkošana

Tulkošanas birojā ieradās sieviete, kura lūdza, lai iztulkojam trauku mazgājamās mašīnas instrukciju, jo pievienotā instrukcija nebija latviešu valodā. Izvērsās diskusija, jo kāpēc klientam ir jāmaksā par instrukcijas tulkošanu, ja pēc Latvijas valstī noteiktā likuma, firmai, kas piedāvā preci, ir jānodrošina instrukcija valsts valodā. Sazinājāmies ar izplatītāju firmu...

Trauku mazgājamās mašīnas lietošanas instrukcija - tulkošanas birojs iesaka 24

Iegādājāmies trauku mazgājamo mašīnu, atvedām mājās, bet lietošanas instrukcija dažādās valodās, izņemot latviešu. Bijām ļoti sarūgtināti. Zvanījām uz veikalu, kur iegādājāmies preci. Pārdevējs laipni ieteica mums atbraukt uz veikalu, tad gan jau kaut ko sameklēsim, bet, lai nemēģinot neko darīt bez tās, jo, ja kaut ko ne tā izdarīsim, tad garantija nedarbosies.