Cenas un izpildes termiņi

Tulkošanas pakalpojuma cenu nosaka teksta apjoms, valodu kombinācija, izpildes termiņš, teksta sarežģītība un tas, vai tulkojumam ir nepieciešams apliecinājums (notariāls vai biroja). 

 

Ο Cena sākot no 10 EUR par lappusi 

Ο Cena norādīta par 1800 rakstzīmēm ar atstarpēm (A4 lappuse). 

Tekstus pēc to sarežģītības iedalām sekojoši:
Ο I pakāpe – vispārīga satura vienkārši teksti bez speciālās terminoloģijas (piemēram, privātas un vienkāršas darījumu vēstules)
Ο II pakāpe – nozaru teksti, kuros lietota speciālā terminoloģija; dažādu dokumentu tulkojumi (piemēram, personīgo un korporatīvo dokumentu tulkojumi, konkursa pieteikumi, sertifikāti, izziņas, apliecības, finanšu dokumenti, līgumu dokumentācija)
**tulkošanas praksē tiek pieņemts, ka viena standarta jeb domājamā lappuse ir 250 vārdi. Vārdu skaitu tulkojamā dokumentā nosaka, izmantojot MS Word programmu:
  • Rīki/Teksta apjoms/Vārdi (Tools/Wordcount/Words).

Papildu izmaksas

  • steidzamība (ja nepieciešams iztulkot vairāk par 5 standarta lpp. / dienā)
  • skenēta vai ar roku rakstīta, kā arī grūti salasāma teksta tulkošana
  • teksti, kuru tulkošanā ievērojamā apjomā jāizmanto dažādi papildu materiāli, konsultācijas, citi resursi
  • teksta formatēšana atbilstoši oriģinālam
  • tulkojuma apliecināšana

Izpildes termiņš

Ja tulkojums nav steidzams, tulkojumu parasti veic viens tulkotājs, dienā iztulkojot vidēji 5 lappuses nozares teksta, bet vienkāršiem vispārīga satura tekstiem tās ir vidēji 7 lappuses dienā. Tātad, lai aprēķinātu pasūtījuma izpildes termiņu, teksta vai dokumenta lappušu skaits jādala ar 5. Jāņem vērā, ka parasti tiek paredzēts laiks arī teksta korektūrai, kā arī pasākumiem, ko tulkotājs veic, lai sagatavotos konkrētā tulkošanas uzdevuma veikšanai.

Ja tulkojums ir steidzams, tad konkrētajam uzdevumam tiek piesaistīti vairāki tulkotāji, tādējādi saīsinot tulkojuma izpildes termiņu. Taču pakalpojumu sadārdzina papildu pārbaudes un korektūra, teksta sinhronizēšana, kas nepieciešama, lai lietojot tulkojumu nebūtu pamanāms, ka pie tā strādājuši vairāki tulkotāji.

Minimālais pasūtījuma apjoms

Minimālais pasūtījuma apjoms ir 125 vārdi (½ standarta jeb domājamās lappuses). Ja tulkojamā teksta apjoms ir mazāks, cena tiek rēķināta kā par 125 vārdu tulkojumu.

Ja tulkojamā teksta apjoms ir lielāks, tad cena tiek aprēķināta kā par pilnu lappusi, proti, 250 vārdiem.

Lai noskaidrotu tulkošanas pakalpojuma izmaksas un izpildes termiņus, lūgums sazināties ar mums pa tālruni: 29429518, 28634185, e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.