SIA "AZ Translations" rakstiskie tulkošanas pakalpojumi:

Angļu-latviešu, latviešu-angļu tulkojumi un arī jebkurās citās valodās - konfidenciāli, juridiski, izglītības dokumenti (dzimšanas apliecības, līgumi, izziņas, tiesas lēmumi, pilnvaras, diplomi utt), kā arī tehniskie tulkojumi, mājas lapu tulkojumi, tehniskās dokumentācijas tulkojumi (lietošanas pamācības, rokasgrāmatas uc.) tulkošana jebkurā pasaules valodā. Tiek piesaistīti profesionāli tulki un,  ja nepieciešams, arī tiek nodrošināts notariāls apliecinājums vai tulkošanas biroja apliecinājums.

Piedāvājam arī citus pakalpojumus:

  • PROGRAMMĒŠANA (uzskaites sistēmas, mobilās aplikācijas uct.)
  • Datu apstrāde, datubāzu veidošana
  • MAKETĒŠANA, dizaina projektu izstrāde (logo, afišas, vizītkartes, veidlapas, zīmogs uct.)
  • Informācijas meklēšana internetā
  • Tekstu atpazīšana no drukāta teksta un pārveidošana elektroniskā formātā
  • Melnbaltā izdruka, kopēšana (A4), skenēšana

Biroja adrese: Madonā, Poruka ielā 2, 2. stāvā. T. 29429518

Darba laiks: Darba dienās 9:00-17:00, sestdiena, svētdiena-brīvs. 

www.translat.lv        E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

mēbeļu un citu saimniecības piederumu komplektēšanas/ salikšanas instrukcijas, klavieres, svari, segas, žalūzijas, gludināmie dēļi

mēbeļu un citu saimniecības piederumu komplektēšanas/ salikšanas instrukcijas, klavieres un citi mūzikas instrumenti, svari, segas, žalūzijas, gludināmie dēļi uc.

Instruction manuals for furniture and other household accessories, pianos, scales, blankets, blinds, ironing boards

Tūrisma apģērbi un apavi, Mugursomas ceļošanai, citas somas un to piederumi, ūdensdrošie iepakojumi un pārvalki, guļammaisi, piepūšamie matrači, paklāji, paliktņi, pumpji matračiem un riepām, kempinga mēbeles un aprīkojums, ēšanas un dzeršanas piederumi ceļojumiem, aukstumkastes un somas, ūdensfiltri, gāzes degļi, plītiņas un to piederumi, tūrisma higiēnas piederumi, pretinsektu līdzekļi, naži, cirvji, biotualetes un to piederumi, saules dušas, tūrisma pārtika, Apavi tūrismam un trekingam, termoveļa, piederumi apģērbam un apaviem,  tūrisma GPS, binokļi, kompasi, pulksteņi, lukturi, ķiveres, virves, karabīnes, atsaites, iekares sistēmas, aizķeres,  dzelkšņi, sniega kurpes, slēpes, sniega dēlis un to piederumi, motorlaivas, gumijas laivas, zivju meklētāji, makšķeres un to piederumi, medību aksesuāri un ieroči, nakts redzamības optika, tālmēri, optiskās kameras, daivinga un zemūdens medību piederumi un aksesuāri.