SIA AZ Translations piedāvā uzņēmumiem profesionālus un kvalitatīvus tulkojumus no angļu, krievu, lietuviešu, igauņu, poļu, nīderlandiešu, vācu, spāņu, norvēģu, zviedru, somu uc  valodām uz latviešu valodu un pretējā virzienā. 

Mūsu specializācija ir tehniskie tulkojumi — dažādu instrukciju un rokasgrāmatu tulkošana, tekstu rediģēšana, korektora pakalpojumi, teksta kvalitātes pārbaude — stils, pareizrakstība, sintakse, gramatika, tulkojuma atbilstība avottekstam.

Piedāvājam arī pilnu tulkošanas ciklu — no jebkāda formāta avota teksta līdz koriģētam, terminoloģiski, literāri un gramatiski saskaņotam, kā arī noformētam tulkojumam. Ātri, precīzi un kvalitatīvi. Mūsu tulkojumi atbilst augstākajām valodas kultūras, terminoloģijas un uztveramības prasībām. Mēs veidojam saturiski pareizu tekstu patērētājam saprotamā valodā, atbilstoši katras nozares prasībām.

 

Atgādinām, ka saskaņā ar Latvijas Valsts valodas likumu Latvijā ražoto preču etiķetēs un marķējumā ietvertajai informācijai, lietošanas instrukcijām, uzrakstiem uz saražotās produkcijas, tās iesaiņojuma vai konteinera 

jābūt valsts valodā.  

Turklāt, nodrošinot instrukciju latviski, jūs izrādīsiet cieņu pret patērētāju un novērsīsiet pārpratumus, kas varētu būt saistīti ar preču nepareizu lietošanu. Mūsu misija ir palīdzēt preču importētājiem kļūt draudzīgākiem patērētājam un izpildīt Valodas likuma prasības.