SIA "AZ Translations" rakstiskie tulkošanas pakalpojumi:

Angļu-latviešu, latviešu-angļu tulkojumi un arī jebkurās citās valodās - konfidenciāli, juridiski, izglītības dokumenti (dzimšanas apliecības, līgumi, izziņas, tiesas lēmumi, pilnvaras, diplomi utt), kā arī tehniskie tulkojumi, mājas lapu tulkojumi, tehniskās dokumentācijas tulkojumi (lietošanas pamācības, rokasgrāmatas uc.) tulkošana jebkurā pasaules valodā. Tiek piesaistīti profesionāli tulki un,  ja nepieciešams, arī tiek nodrošināts notariāls apliecinājums vai tulkošanas biroja apliecinājums.

Piedāvājam arī citus pakalpojumus:

 • PROGRAMMĒŠANA (uzskaites sistēmas, mobilās aplikācijas uct.)
 • Datu apstrāde, datubāzu veidošana
 • MAKETĒŠANA, dizaina projektu izstrāde (logo, afišas, vizītkartes, veidlapas, zīmogs uct.)
 • Informācijas meklēšana internetā
 • Tekstu atpazīšana no drukāta teksta un pārveidošana elektroniskā formātā
 • Melnbaltā izdruka, kopēšana (A4), skenēšana

Biroja adrese: Madonā, Poruka ielā 2, 2. stāvā. T. 29429518

Darba laiks: Darba dienās 9:00-17:00, sestdiena, svētdiena-brīvs. 

www.translat.lv        E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kvalitatīvi dokumentu tulkojumi:

Kā mēs nodrošinām tulkojumu kvalitāti? Tā ir mūsu spēcīgā komanda!

Tulkojumus nodrošina:

 • Pieredzējuši tulkotāji ar Filologa izglītību attiecīgajās valodās
 • Vairāk nekā 10 gadus pastāvīga darba pieredze tulkošanas jomā
 • Vairāk nekā 10 gadu pieredze darbā IT jomā - programmēšana, datortīklu administrēšana u.c.
 • Dažādas papildu tehniskās specializācijas, piemēram,
  • Auto
  • Elektrotehnika
  • Medicīnas ierīces
  • Kokapstrāde
  • Tūrisms
  • Juridiskie teksti - līgumi, vienošanās, konfidencialitātes politikas u.c.

Katru tulkojumu pārlasa otrs speciālists, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti.

Ο Dažādu dokumentu (dzimšanas apliecības, izziņas, pilnvaras, "Apostille" apliecinājumus, līgumu dokumentācija, CV, aktus, kursa darbus, referātus, aptaujas, darījumu un privātas vēstules, personīgie un darījumu dokumenti, konkursa pieteikumi, sertifikāti, finanšu dokumenti) tulkošana  latviešu, angļu, lietuviešu, igauņu, krievu, vācu, franču, itāļu, spāņu, dāņu, nīderlandiešu, zviedru un citās pasaules valodās, pēc nepieciešamības arī ar notariālu vai tulkošanas biroja apstiprinājumu.

Ο Tehniskās dokumentācijas tulkošana, specializējamies dažādās nozarēs: medicīnas iekārtas un piederumi, t.sk. ķirurģijai un ortopēdijai, informācijas tehnoloģijas, sadzīves tehnika, lauksaimniecības un ikdienas  transports, darba apģērbi un darba aizsardzības piederumi, preces tūrismam, medībām, zvejai, mēbeles u. c. (Vairāk skatīt sarakstā lapas lejā)

Kā arī piedāvājam:

 • Palīdzību zinātnisko darbu izstrādē
 • Mārketinga materiālu, mājas lapu, mācību līdzekļu un programmatūras lokalizāciju.
 • PROGRAMMĒŠANU(uzskaites sistēmas, mobilās aplikācijas uc.)
 • MAKETĒŠANU, dizaina projektu izstrādi (logo, afišas, vizītkartes, veidlapas, zīmogs uc.)
 • Tekstu atpazīšanu no drukāta teksta (foto, pdf, jpg uc.) un pārveidošana rediģējamā formātā (Word, Excel)

          

     Saimniecības preces                                                                

     Tehnika

        Informācijas tehnoloģijas

       Pārtikas produkti, lopbarība, sadzīves                      ķīmija

       Medicīnas iekārtas un piederumi, t.sk.

                ķirurģijai, ortopēdijai.

         Darba apģērbi, darba aizsardzības                                      piederumi.

  Preces tūrismam, medībām un zvejai.

       Mēbeles un mājsaimniecības piederumi

 

  

Par cenām un pakalpojuma sīkāku specifikāciju lūdzam interesēties pa tālruni 29429518 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., kā arī uz skype: aivarsz

 

Firmas „AZ Translations” dibinātājs Aivars Zariņš ir strādājis ilgstoši par ārštata tulkotāju, sadarbojoties ar daudzām tulkošanas aģentūrām kopš 2006. gada, kad ieguva maģistra grādu baltu filoloģijā un sāka strādāt par tulkotāju. Sākumā daļēja laika un pēc tam par pilna laika tulkotājs. 2013. gadā nodibināja uzņēmumu, veidojot savu komandu, kas nodrošina maksimāli labu tulkojumu kvalitāti. Kvalitāti nodrošina arī firmas dibinātāja, arī tulkotāja, kas arī pats veic tulkojumus, pieredze tehniskos amatos. Viņš ir mācījies par automehāniķi, auto remontatslēdznieku, strādājis vairāk kā 10 gadus par datortehnikas speciālistu, administratoru, programmētāju utml. Vienlaikus ir valodas speciālists, kas labi pārzina stilistiku un gramatiku, un pateicoties lingvista izglītībai un pieredzei spēj izveidot labus tekstu salikumus.

Darba iespējas tulkiem, korektoriem un recenzentiem

Ja Jūs esat profesionāla persona, kas vienmēr tiecas uz izcilību un nepārtraukti meklē profesionālus izaicinājumus - aicinām pievienoties mūsu ārštata tulku, recenzentu un korektoru komandai . Lūdzam sūtīt pieteikumu un CV uz mūsu e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un mēs sazināsimies ar jums, cik ātri vien iespējams vai poersonīgi birojā: Madonā, Poruka ielā 2, 2.stāvā

 

 

 

“AZ TRANSLATIONS” has been founded by Mr. Aivars Zariņš and currently operates in Madona, Latvia.

“AZ TRANSLATIONS”, SIA (SIA – limited liability company) offers high quality, accurate and timely translation services at competitive rates. Our main fields of specialisation are legal, business and technical translations that are provided high-quality linguistic services from English or Russian into Latvian, as well as from Latvian or Russian into English.

If applicable, translated documents will be notarised by a sworn notary or certified by a translator with his or her signature and a company seal.

 “AZ TRANSLATIONS” offers high-quality translation services that are delivered on time and meet all requirements mutually agreed upon between a customer and the company. We focus all our efforts on delivering functional, grammatically and stylistically precise translations in various languages.

 In order to ensure consistency of service quality we collaborate only with professional, experienced and dedicated translators, linguists and experts. We firmly believe that recruitment of appropriate translators, reviewers, revisers, proofreaders and field experts, as well as decent preparation for the specific translation project, explicitly stated project requirements, systematic assessment of completed translations, recorded and traceable translation processes are key prerequisites for a quality translation.